Novinky - archív

Bytový dom v Pažiti dokončený
Ukončili sme výstavbu 18 bytov v obci Pažiť, kolaudácia prebehla ako vždy bez závad a byty sú pripravené k odovzdaniu.
5.6.2018» viac
Tretí bytový dom v Mýtnej skolaudovaný
V obci Mýtna sme naplnili plán vedenia obce a ukončili výstavbu tretieho bytového domu. Obec tak v priebehu 4 rokov získala 36 nových bytov. Stavba je skolaudovaná a čaká na nasťahovanie nájomníkov.
5.6.2018» viac
Ocenenie od Ministerstva výstavby
Dovoľujeme si Vás informovať, že naše stavby boli ocenené v rámci verejnej súťaže "Progresívne a cenovo dostupné bývanie", ktorú každoročne vypisuje Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR. Ocenenie získali obidva bytové domy, ktoré sme realizovali a odovzdali v roku 2015. Bytový dom v Mýtnej získal druhé miesto a bytový dom v obci Iňa tretie miesto. Ocenenia boli udelené za architektúru a kvalitu práce. Stavby sme pripravovali od začiatku, od projektov a získania povolení, cez realizáciu až po samotnú kolaudáciu. Obidve stavby boli v roku 2015 odovzdané obciam a dnes v nich už bývajú spokojní nájomníci. Bolo príjemným prekvapením, keď sme sa niekoľko mesiacov po ich odovzdaní dozvedeli, že odborná komisia rozhodla o ich zaradení do užšieho výberu v spomínanej súťaži. Ešte väčšie prekvapenie nás čakalo po vyhlásení výsledkov, keď sa obidve stavby umiestnili v prvej trojke. Ocenenia sú pre nás zadosťučinením a zároveň motiváciou do budúcnosti. Ďakujeme všetkým partnerom, ktorí sa na realizácii týchto projektov podieľali.
18.8.2016» viac
Nájomný byty v Novej Vsi
Nedávno sme zahájili výstavbu bytového domu v obci Nová Ves v okrese Veľký Krtíš. Po dokončení v ňom bude celkovo 18 bytov. Plánovaný termín odovzdania bytov nájomníkom je leto 2017.
18.8.2016» viac
Kolaudácia bytov Mýtna 2
Druhý bytový dom prešiel kolaudačným konaním bez závad, byty budú môcť byť v krátkom čase odovzdané budúcim nájomníkom. V súčasnosti sa na základe záujmu obce a samotných občanov pripravuje zahájenie výstavby tretieho bytového domu.
18.8.2016» viac
Ďalšie byty v Mýtnej
Pred niekoľkými týždňami sme zahájili výstavbu druhého bytového domu v Mýtnej. Sme radi že sa obec po pozitívnych skúsenostiach s našou firmou rozhodla v spolupráci pokračovať.
14.11.2015» viac
Byty v Ini dokončené
V uplynulých týždňoch boli dokončené a skolaudované byty v obci Iňa. Okrem samotných bytov bola vybudovaná aj kompletná infraštruktúra, čistička odpadových vôd, systém na odvádzanie dažďových vôd, parkoviská a chodníky. Okrem iného bol dobudovaný distribučný rozvod NN potrebný pre pripojenie bytov do elektrickej siete. Všetky práce prebiehali v súlade s harmonogramom a v súčasnosti prebieha proces odovzdania bytov obci. Aktuálne fotografie nájdete v časti REFERENCIE.
14.11.2015» viac
Ďalšia stavba RD v Žiari nad Hronom
Včera sme zahájili výstavbu rodinného domu v okolí Žiaru nad Hronom. Fotky z výstavby postupne pridáme do referencií.
29.4.2015» viac
Byty v Mýtnej odovzdané
Dňa 21.4.2015 sa konala kontrola realizovaných bytov. Všetky byty boli odovzdané bez závad a nedorobkov a sú pripravené na nasťahovanie nájomníkov. V správe z kontroly je konštatované, že "stavebné práce sú prevedené vo vysokej kvalite" a stavba bola navrhnutá do súťaže "Progresívne a cenovo dostupné bývanie v roku 2015". Fotky z dokončenej stavby nájdete v časti REFERENCIE.
22.4.2015» viac
Nájomné byty Iňa
V obci Iňa v okrese Levice sme začali výstavbu bytov pre obec. Predpokladaný termín dokončenia ešte v tomto roku.
13.3.2015» viac
Ďalšia stavba RD
Začali sme výstavbu dvojpodlažného rodinného domu v Hliníku nad Hronom. Postupne pridáme fotky z výstavby.
20.10.2014» viac
Piešťany - sktuálne foto
V galérii referencií pridané aktuálne foto z výstavby.
20.10.2014» viac
Nájomné byty Mýtna - pokračovanie stavby
V Mýtnej sa ukončili práce na exteriéri bytového domu, vo vnútri sú ukončené všetky inštalácie. Hotové sú vrstvy podláh a začína práca na vnútorných omietkach stien a stropov. Vo fotogalérii pribudlo aktuálne foto.
18.10.2014» viac
Stavba nájomných bytov v Mýtnej
Zahájili sme práce na výstavbe bytového domu v obci Mýtna. Projekt bol predstavený obecnému zastupiteľstvu v lete 2013, následne boli zahájené projekčné práce a príprava podkladov na podanie žiadostí o dotáciu a úver zo ŠFRB. Všetko bolo zvládnuté v rekordnom čase a stavba bude zahájená 13.3.2014
18.10.2014» viac
Ďalší dom, tentokrát v okrese Zvolen
Neďaleko Zvolena, na krásnych pozemkoch v obci Dubové, vznikol developerský projekt, ktorý počíta s výstavbou rodinných domov. Hotové sú inžinierske siete a začala výstavba prvého rodinného domu. Viac o celom projekte na http://3kamene.webnode.sk/ibv-velke-zeme/
3.2.2014» viac
» návrat na titulnú stránku